Categories

Ukončený predaj: Motorola DM4601

Profesionálna vozidlová (základňová) rádiostanica rady MOTOTRBO, 1000 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, plnofarebný LCD displej, signalizácia ETSI-TS102-361, MDC1200, Select 5, GPS prijímač, Bluetooth

Náhrada je model DM4601e.

Motorola DM4601 je GPS modulom vybavený model vozidlovej (základňovej) rádiostanice z novej digitálnej rady rádiostaníc MOTOTRBO, ktorá v rámci komplexného riešenia prináša zvýšenú prenosovú kapacitu a efektívnosť frekvenčného spektra, integrovanú dátovú komunikáciu a zdokonalenú hlasovú komunikáciu.

Vďaka zabudovanému GPS modulu rádiostanica umožňuje prenos informácií o svojej aktuálnej polohe a v spolupráci s lokalizačným softvérom je možné informácie o polohe aplikovať do konkrétnych mapových podkladov danej obslužnej oblasti.
Motorola DM4601 je vyšší model základňovej (vozidlovej) rádiostanice z novej digitálnej rady rádiostaníc MOTOTRBO, ktorá v rámci komplexného riešenia prináša zvýšenú prenosovú kapacitu a efektívnosť frekvenčného spektra, integrovanú dátovú komunikáciu a zdokonalenú hlasovú komunikáciu.
Vzhľadom k digitálnemu prenosu a možnosti šifrovania, je rádiostanica vhodná pre použitie všade tam, kde je požiadavka na veľmi kvalitné spojenie s ochranou proti odpočúvaniu rádiovej prevádzky nepovolanými osobami. Tieto vlastnosti spolu s nadštandardne vysokou mechanickou odolnosťou predurčujú túto sériu predovšetkým pre použitie v zložkách ako sú armáda, mestská a obecná polícia, osobné ochranné služba, stráženie veľmi dôležitých objektov, bezpečnostné agentúry a pod.

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Základňová rádiostanica Motorola DM4601 prešla jedinečným zrýchleným testom životnosti (Accelerated Life Testing), ktorý simuluje používanie v reálnych podmienkach. Parametre tejto rádiostanice určenej na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, prekračujú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami MIL-STD 810C,D,E,F,G a požiadavky pre stupeň krytia IP54.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

V digitálnom režime funkcia Inteligentné Audio vylepšuje kvalitu zvuku vďaka adaptabilnej regulácii hlasitosti v závislosti na úrovni okolitého hluku, vďaka čomu sa minimalizujú napr. zmeškané hovory v prípade, že je hlasitosť rádiostanice nastavená na minimálnu úroveň.
Dobrú počuteľnosť zabezpečuje aj výkonný reproduktor zabudovaný v prednej časti panelu.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Novo je táto digitálna vysielačka osadená veľkým plnofarebným displejom, ktorý je dobre čitateľný aj v náročnejších svetelných podmienkach. Rádiostanica Motorola DM4601 je novo tiež vybavená možnosťou hlasovej indikácie jednotlivých prevádzkových stavov a aktivovaných funkcií alebo zvoleného kanála. Vylepšená bola aj ergonómia ovládania, a to predovšetkým vďaka multifunkčným tlačidlám s dynamicky meniacim sa významom, ktorý je aktuálne pre každú klávesu zobrazovaný na displeji.

GPS

Vďaka zabudovanému GPS modulu rádiostanica umožňuje prenos informácií o svojej aktuálnej polohe a v spolupráci s lokalizačným softvérom je možné informácie o polohe aplikovať do konkrétnych mapových podkladov danej obslužnej oblasti.

BLUETOOTH

Rádiostanica umožňuje bezdrôtovú konektivitu audio príslušenstva Motorola vybaveného rozhraním Bluetooth. Rozhranie Bluetooth umožňuje pripojiť aj datové zariadenia ako sú čítačky čiarových kódov, čítačky magnetických kariet a pod.

TLAČIDLO NÚDZOVÉHO SIGNÁLU

Tiesňové tlačidlo umožňuje naprogramovať funkciu tiesňovej prevádzky. Rádiostanica posiela informáciu o núdzovom stave, ďalej môže automaticky vysielať po určenú dobu zvuky zo svojho okolia bez toho, že by na rádiostanici bol indikovaný akýkoľvek prevádzkový stav.
Z rádiostanice je možné poslať dispečerovi GPS súradnice.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DM4601 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
SELECT 5
GROUP CALL
PRIVATE CALL
REMOTE_MONITOR
TALKAROUND
SCAN
VOX
LONE WORKER
ESCALERT
QUICK_TEXT MESSAGE
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS
LINKED_CAPACITY PLUS

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica DM4601 v digitálnom režime používa protokol ETSI-TS 102 361-1,2,3.
V analógovom režime, na rozdiel od doteraz vyrábaných modelov, poskytuje plnú podporu všetkých najrozšírenejších signalizačných formátov naraz (MDC1200, Select 5, Quick Call II).

OBSAH DODÁVKY:

Základňová rádiostanica DM4601
Štandardný mikrofón – RMN5052
Montážny držiak – RLN6466
Napájací kábel pre 12V akumulátor  – HKN4191
Návod na použitie

Pozn: Anténa nie je nie je v cene rádiostanice a je nutné ju objednať samostatne.

Additional Info

Počet kanálov: 1000
Vysielací výkon: 1 – 25 W
Klávesnica: Menu
Displej: 4 riadkový LCD farebný
Programovateľné tlačidla: 4
Bluetooth: Áno
Navigačný systém: GPS
Signalizácia: ETSI-TS102 361, Select 5, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Rozmery [V׊×H]: 53×175×206 mm
Váha: 1,8 kg
Top