Categories

Ukončený predaj: Motorola DM3400

Vozidlová (základňová) rádiostanica rady MOTOTRBO, 32 kanálov, 2 programovateľné tlačidlá, 2 znakový LED displej, signalizácia ETSI-TS102-361, MDC1200.

Motorola DM3400 je vozidlová (základňová) rádiostanica z novej digitálnej rady rádiostaníc MOTOTRBO, ktorá v rámci komplexného riešenia prináša zvýšenú prenosovú kapacitu a efektívnosť frekvenčného spektra, integrovanú dátovú komunikáciu a zdokonalenú hlasovú komunikáciu.

Vzhľadom k digitálnemu prenosu a možnosti šifrovania, je rádiostanica vhodná pre použitie všade tam, kde je požiadavka na veľmi kvalitné spojenie s ochranou proti odpočúvaniu rádiovej prevádzky nepovolanými osobami. Tieto vlastnosti spolu s nadštandardne vysokou mechanickou odolnosťou predurčujú túto sériu predovšetkým pre použitie v zložkách ako sú armáda, mestská a obecná polícia, bezpečnostné agentúry a pod.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Trojfarebný LED indikátor zobrazuje prevádzkové stavy rádiostanice (vysielačky) ako je vysielanie, príjem, skenovanie, atď. Veľký kontrastný dvojznakový numerický displej uľahčuje čítanie informácií. Užívateľský komfort je ďalej zvýšený použitím dvoch  programovateľných tlačidiel, takže funkcie, ktoré Vaši pracovníci využívajú najviac, môžu byť priradené konkrétnym tlačidlám. Veľké tlačidlá umožňujú jednoduché prehliadanie kanálov.

KVALITA A ODOLNOSŤ

Rádiostanice rady Motorola MOTOTRBO jednoznačne patria medzi najodolnejšie a najspoľahlivejšie rádiostanice na trhu. Parametre tejto rádiostanice určenej na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, prekračujú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami 810 C,D,E a F, a spĺňajú požiadavky pre stupeň krytia IP54.

USB KONEKTIVITA

USB konektor pre príslušenstvo a rozšírené audio funkcie. Na konektor je možné pripojiť externé audio príslušenstvo, dátový kábel, atď.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU-IMPRES SMART AUDIO SYSTEM

Audio príslušenstvo IMPRES má významne lepšiu schopnosť zosilniť audio signál. Keď ticho hovoríte alebo hovoríte s normálnou hlasitosťou, avšak nie priamo do mikrofónu, technológia AGC (Audio Gain Capability) automaticky zvyšuje zosilnenie mikrofónu, čo eliminuje potrebu opakovane upravovať hlasitosť.
Dobrú počuteľnosť zabezpečuje aj výkonný reproduktor zabudovaný v prednej časti panelu.

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica DM3400 v digitálnom režime používa protokol ETSI-TS 102 361-1 a v analógovom režime podporuje signalizačné formáty PL, DPL, MDC1200 a DTMF.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DM3400 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
GROUP CALL
PRIVATE CALL
REMOTE_MONITOR
TALKAROUND
SCAN
EXTERNAL ALARM
STATUS MESSAGE
VOX
LONE WORKER
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS

ĎALŠIE FUNKCIE

Zabudované funkcie rádiostanice môžu byť rozšírené pomocou zásuvných prídavných modulov. Rádiostanicu je možné v prípade potreby tiež diaľkovo vyradiť z činnosti (napr. pri krádeži, strate a pod). Rádiostanicu Motorola DM3400 je možné použiť ako pevnú dispečerskú s tým, že v takom prípade je vhodné použiť stolné prevedenie mikrofónu RMN5050 vrátane podstavca GLN7318. Možnosť priamej voľby čísla z klávesnice (ak je pripojený tlačidlový IMPRES mikrofón - voliteľné príslušenstvo).

OBSAH DODÁVKY:

Základňová rádiostanica DM3400
Štandardný mikrofón – RMN5052
Montážny držiak – RLN6077
Napájací kábel pre 12V akumulátor  – HKN4191
Návod na použitie

Pozn: Anténa nie je nie je v cene rádiostanice a je nutné ju objednať samostatne.

Additional Info

Počet kanálov: 32
Vysielací výkon: 1 – 25 W
Klávesnica: Nie
Displej: 2 znakový LED
Programovateľné tlačidla: 2
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Signalizácia: ETSI-TS102 361, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Rozmery [V׊×H]: 51×175×206mm
Váha: 1,8kg
Top