Categories

Motorola DP3661e

Prenosná profesionálna digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 1000 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, 5 riadkový farebný LCD displej, signalizácia ETSI-TS102 361-1,-2,-3, GPS prijímač, Bluetooth, krytie IP68

Nová model rozširuje rad kompaktných a odolných rádiostaníc o verziu s displejom. Podobne ako ostatné Enhanced modely ponúka nové funkcie: Integrovaná Wi-Fi, Man down, sledovanie pohybu rádiostanice vo vnútri objektov, rozšírenú pamäť (128MB RAM a 256 MB Flash), zvýšené krytie z IP67 na IP68, vylepšené audio vlastnosti, zlepšený dosah, zlepšená výdrž akumulátorov, podpora IMPRES akumulátorov.

Neuveriteľne kompaktná a výnimočne robustná digitálna rádiostanica Motorola DP3661e je ideálnym riešením pre profesionálov na cestách. Táto malá, ale výkonná rádiostanica vás udrží v kontakte so zamestnancami bez toho, aby vás jej váha obmedzovala. Rádiostanica je vybavené najmodernejším digitálnymi technológiami – vynikajúca kvalita a čistota zvuku, vynikajúce pokrytie, dlhá výdrž akumulátora a mnoho ďalších.

Ak vybavíte pracovníkov DP3661e s integrovaným prenosom hlasu a dát, umožníte im okamžité bezdrôtové zdieľanie informácií medzi zariadeniami. Integrovaný GPS modul umožňuje sledovanie polohy mobilných pracovných tímov a prispieva k zlepšeniu bezpečnosti personálu a prevádzkovej efektivity. Rádiostanica sa nebojí prachu, špiny alebo vody, s výnimočnou trvanlivosťou obstojí v najtvrdších a najnehostinnejších podmienkach.

KAPACITA

Rádiostanica Motorola DP3661e poskytuje 1000 komunikačných kanálov. Pre kompatibilitu s analógovými sieťami a rádiostanicami, prípadne pre pohodlný prechod z existujúcej analógové siete do digitálneho prevádzky umožňuje rádiostanica prácu aj v analógovom režime. Každá kanálová pozícia môže naprogramovaná buď na digitálny alebo na analógový režim.

ODOLNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Rádiostanica  Motorola DP3661e patrí medzi najodolnejšie a najspoľahlivejšie rádiostanice na trhu. Všetky rádiostanice majú novú, dobre prepracovanú ergonómiu ovládacích prvkov - veľké a veľmi pohodlne ovládateľné PTT tlačidlo a hmatníky ovládacích tlačidiel - rádiostanicu tak možno veľmi ľahko a spoľahlivo ovládať i v rukaviciach. Puzdro rádiostanice zabezpečuje úplnú ochranu pred prachom, rádiostanice sú odolné proti ponoreniu do vody podľa špecifikácie IP68.

PROGRAMOVATEĽNÉ TLAČIDLÁ

Dve bočné programovateľné tlačidlá uľahčujú prístup k prednastaveným funkciám. Pomocou nich sú jednoducho dostupné nové funkcie, ako individuálne (privátne) volanie, volanie určené hovorovej skupiny, ovládanie funkcie prehľadávania kanálov, odoslanie prednastavených rýchlych textových správ, prepínanie úrovne vysielacieho výkonu, prepínanie v zónach prevádzky (dve zóny pre 16 kanálový prepínač) atď.

TLAČIDLO NÚDZOVÉHO SIGNÁLU

Tiesňové tlačidlo (farebne odlíšené) umožňuje naprogramovať funkciu tiesňovej prevádzky. Rádiostanica posiela informáciu o núdzovom stave, ďalej môže automaticky vysielať po určenú dobu zvuky zo svojho okolia bez toho, by na rádiostanici bol indikovaný akýkoľvek prevádzkový stav.
Z rádiostanice je možné poslať dispečerovi GPS súradnice.

ĽAHKÁ PRIPOJITEĽNOSŤ

Rádiostanica DP3661e má dôležitú inováciu: štíhly konektor pre príslušenstvo, ktorý sa pripája rýchlo a bezpečne bez nutnosti používať špeciálne náradie. Príslušenstvo ľahko jednou rukou v dvoch jednoduchých krokoch zaistíte ako aj odstránite pomocou zacvakávacieho tlačidla.

GPS

Vďaka zabudovanému GPS modulu rádiostanica umožňuje prenos informácií o svojej aktuálnej polohe a v spolupráci s lokalizačným softvérom je možné informácie o polohe aplikovať do konkrétnych mapových podkladov danej obslužnej oblasti. Príjímač spolupracuje so systémom GPS a GLONASS.

BLUETOOTH

Rádiostanica umožňuje bezdrôtovú konektivitu audio príslušenstva Motorola vybaveného rozhraním Bluetooth. Rozhranie Bluetooth umožňuje pripojiť aj datové zariadenia ako sú čítačky čiarových kódov, čítačky magnetických kariet a pod.

WI-FI

Rádiostanica má integrovaný Wi-Fi 802.11bgn modul, ktorého aktivácia je za príplatok. Wi-Fi umožňuje aktiváciu SW licencií, update firmweru a programovanie codeplugu.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

V digitálnom režime funkcia Intelligent Audio vylepšuje kvalitu zvuku vďaka adaptabilnej regulácii hlasitosti v závislosti na úrovni okolitého hluku, vďaka čomu sa minimalizujú napr. zmeškané hovory v prípade, je hlasitosť rádiostanice nastavená na minimálnu úroveň.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DP3661e umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
SCAN
GROUP CALL
PRIVATE CALL
REMOTE_MONITOR
VOX
LONE WORKER
TRANSMIT INTERRUPT
MANDOWN – doplnkové platené príslušenstvo
Wi-Fi – doplnkové platené príslušenstvo
INDOOR LOCATION – doplnkové platené príslušenstvo
DIRECT MODE
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS
LINKED_CAPACITY PLUS
CAPACITY MAX – doplnkové platené príslušenstvo
CONNECT PLUS – doplnkové platené príslušenstvo

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica Motorola DP 3661e
Anténa
Akumulátor Li-Ion 1600 mAh – PMNN4440
Stolová  rýchlonabíjačka – PMLN5196
Plastový držiak na opasok –  PMLN7559
Návod na použitie

Additional Info

Počet kanálov: 1000
Vysielací výkon: 1 – 4 W (UHF), 1 – 5 W (VHF)
Klávesnica: Menu
Displej: 5 riadkový LCD farebný
Programovateľné tlačidla: 4
Signalizácia: ETSI-TS102 361
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 12 hod (analog), 16 hod (digital)
Bluetooth: Áno
Navigačný systém: GPS/GLONASS
Krytie: IP68
Rozmery [V׊×H]: 100×55×36 mm
Váha: 290 g
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
More in this category: « Motorola DP3441e Motorola R7a »
Top