Categories

Ukončený predaj: Motorola DM3600

Vozidlová (základňová) rádiostanica rady MOTOTRBO, 1000 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, 2 riadkový LCD displej, signalizácia ETSI-TS102-361, MDC1200.

Motorola DM3600 je vyšší model vozidlovej (základňovej) rádiostanice z novej digitálnej rady rádiostaníc MOTOTRBO, ktorá v rámci komplexného riešenia prináša zvýšenú prenosovú kapacitu a efektívnosť frekvenčného spektra, integrovanú dátovú komunikáciu a zdokonalenú hlasovú komunikáciu.

Vzhľadom k digitálnemu prenosu a možnosti šifrovania, je rádiostanica vhodná pre použitie všade tam, kde je požiadavka na veľmi kvalitné spojenie s ochranou proti odpočúvaniu rádiovej prevádzky nepovolanými osobami. Tieto vlastnosti spolu s nadštandardne vysokou mechanickou odolnosťou predurčujú túto sériu predovšetkým pre použitie v zložkách ako sú armáda, mestská a obecná polícia, bezpečnostné agentúry a pod.

VYŠŠIA KAPACITA

Riešenie s možnosťou úpravy kapacity umožňuje až tisícke užívateľov zdieľať významnú hlasovú a dátovú komunikáciu v rámci jedného systému, súbežnú analógovú a digitálnu prevádzku.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Trojfarebný LED indikátor zobrazuje prevádzkové stavy rádiostanice (vysielačky) ako je vysielanie, príjem, skenovanie, atď. Veľký kontrastný dvojriadkový alfanumerický displej uľahčuje čítanie textových správ, listovanie v ponuke nastavení i v zoznamoch volaní.
Užívateľský komfort je ďalej zvýšený použitím štyroch  programovateľných tlačidiel, takže funkcie, ktoré Vaši pracovníci využívajú najviac, môžu byť priradené konkrétnym tlačidlám. Veľké tlačidlá umožňujú jednoduché prehliadanie kanálov.

KVALITA A ODOLNOSŤ

Rádiostanice rady Motorola MOTOTRBO jednoznačne patria medzi najodolnejšie a najspoľahlivejšie rádiostanice na trhu. Parametre tejto rádiostanice určenej na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, prekračujú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami 810 C,D,E a F, a spĺňajú požiadavky pre stupeň krytia IP54.

USB KONEKTIVITA

USB konektor pre príslušenstvo a rozšírené audio funkcie. Na konektor je možné pripojiť externé audio príslušenstvo, dátový kábel, atď.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Funkcia AGC (Audio Gain Capability): Audio príslušenstvo IMPRES má významne lepšiu schopnosť zosilniť audio signál. Keď ticho hovoríte alebo hovoríte s normálnou hlasitosťou, avšak nie priamo do mikrofónu, IMPRES audio technológia automaticky zvyšuje zosilnenie mikrofónu, čo eliminuje potrebu opakovane upravovať hlasitosť. Dobrú počuteľnosť zabezpečuje aj výkonný reproduktor zabudovaný v prednej časti panelu.

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica DM3600 v digitálnom režime používa protokol ETSI-TS 102 361-1 a v analógovom režime podporuje signalizačné formáty PL, DPL, MDC1200 a DTMF.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DM3600 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
GROUP CALL
PRIVATE CALL
REMOTE_MONITOR
TALKAROUND
SCAN
EXTERNAL ALARM
STATUS MESSAGE
VOX
LONE WORKER
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS

ĎALŠIE FUNKCIE

Zabudované funkcie rádiostanice môžu byť rozšírené pomocou zásuvných prídavných modulov. Rádiostanicu je možné v prípade potreby tiež diaľkovo vyradiť z činnosti (napr. pri krádeži, strate a pod). Rádiostanicu Motorola DM3600 je možné použiť ako pevnú dispečerskú s tým, že v takom prípade je vhodné použiť stolné prevedenie mikrofónu RMN5050 vrátane podstavca GLN7318.

OBSAH DODÁVKY:

Základňová rádiostanica DM3600
Štandardný mikrofón – RMN5052
Montážny držiak – RLN6077
Napájací kábel pre 12V akumulátor  – HKN4191
Návod na použitie

Pozn: Anténa nie je nie je v cene rádiostanice a je nutné ju objednať samostatne.

Additional Info

Počet kanálov: 1000
Vysielací výkon: 1 – 25 W
Klávesnica: Menu
Displej: 2 riadkový LCD
Programovateľné tlačidla: 4
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Signalizácia: ETSI-TS102 361, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Rozmery [V׊×H]: 51×175×206 mm
Váha: 1,8 kg
Top